Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Współpraca z Werona Catering trwa nadal

9 miesięcy temu | 07.09.2021, 20:06
Współpraca z Werona Catering trwa nadal

Firma Werona Catering kolejny już rok będzie partnerem turnieju siatkówki TAURON Giganci Siatkówki.

Werona Catering to jedna z tych firm, która z "Gigantami" jest najdłużej. Już po raz dziesiąty bowiem będzie partnerem imprezy. Śmiało więc można powiedzieć, że z turniejem przemierzyła całą Polskę.

- Cieszę się, że po raz kolejny jesteśmy partnerem turnieju TAURON Giganci Siatkówki. Jest to już nasza wspólna X Edycja Turnieju. Od 2008 roku jesteśmy związani z siatkówką. Przez ten okres wspieramy PGE Skrę Bełchatów oraz Klub WKS Wieluń. Jesteśmy dumni, że razem tworzymy wielką siatkarską rodzinę - mówi Marcin Wojciechowski, Prezes Zarządu Werona Catering. - To znakomita okazja do dobrej zabawy, a jednocześnie do pomagania osobom potrzebującym. Jestem przekonany, że XII edycja turnieju TAURON Giganci Siatkówki z udziałem tak znakomitych drużyn zapewni niezapomniane emocje, które zostaną na długo w naszej pamięci. Tego życzę wszystkim kibicom i uczestnikom Turnieju - dodaje.

Firma Werona Catering powstała w 2000 roku. Zajmuje się profesjonalną organizacją cateringu oraz imprez okolicznościowych dla indywidualnego klienta oraz firm.

- Jesteśmy ze sobą od wielu lat. Dziś trudno sobie wyobrazić nasz turniej siatkówki bez Werona Catering. Cieszę się, że i w tym roku będziemy partnerami - mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator TAURON Gigantów Siatkówki.

Tegoroczna edycja imprezy rozegrana zostanie w dniach 24-26 września w Miliczu i Jelczu-Laskowicach.

Bilety dostępne są na stronie gigancisiatkowki.eu/tickets. Szczegółowe informacje odnośnie terminarza można znaleźć TUTAJ (LINK).

Partnerem tytularnym TAURON Gigantów Siatkówki jest TAURON. Złotym Sponsorem - PKN Orlen. Sponsorem Oficjalnym - Liedmann Agro. Głównym Partnerem Medialnym - Polsat Sport. Partnerem Medialnym - Gazeta Wrocławska.

Udostępnij