Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Bilety na TAURON Giganci Siatkówki 2021

9 miesięcy temu | 24.08.2021, 11:22
Bilety na TAURON Giganci Siatkówki 2021

Można już kupować bilety na charytatywny turniej TAURON Giganci Siatkówki, który rozegrany zostanie w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach (24-26.09).

TAURON Giganci Siatkówki to jeden z najważniejszych, przedsezonowych turniejów siatkarskich nie tylko w Polsce, ale też w Europie. W tym roku będzie to pojedynek polsko-turecki. Do Jelcza-Laskowic przyjadą: mistrz Polski Jastrzębski Węgiel, PGE Skra Bełchatów, wicemistrz Turcji Fenerbahçe Stambuł oraz trzecia drużyna sezonu 2020/21 Galatasaray Stambuł.

Pierwszego dnia – w piątek (24.09) – w hali sportowej SP 1 w Miliczu (ul. Armii Krajowej 7) o godz. 14 rozegrany zostanie finał TAURON Młodych Gigantów Siatkówki, czyli juniorskiego turnieju dziewcząt. O godz. 20 kibice będą mogli obejrzeć pokazowy mecz Gwardii Wrocław z Galatasaray Stambuł. Wcześniej obejrzymy jeszcze II-ligowy mecz miejscowego klubu MUKS Ziemia Milicka (godz. 17).

Bilety na te dwa mecze siatkówki można kupić w Punkcie Informacji Turystycznej w Miliczu (Stara Rzeźnia, ul. Szewska 1B).

Następnie turniej siatkówki przeniesie się do Jelcza-Laskowic. Tego samego dnia (24.09) w tamtejszej hali Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Oławska 46) sympatycy siatkówki obejrzą mecz siatkówki Reprezentacji TAURON z drużyną Gwiazd Siatkówki Dolnego Śląska (godz. 18). Na deser czeka nas Mecz Gwiazd: mistrzostwo świata Ireneusza Mazura kontra mistrzowie świata Grzegorza Rysia (godz. 20.30).

Na piątkowy mecz siatkówki w Jelczu-Laskowicach w tej chwili bilety można kupić na miejscu, stacjonarnie.

Główną część zmagań na TAURON Gigantach Siatkówki zaplanowano na 25 i 26 września. W sobotę (25.09) - PGE Skra zagra z Fenerbahçe, a Jastrzębski z Galatasaray. Drugiego dnia - w niedzielę (26.09) – Jastrzębski zmierzą się z Fenerbahçe, a bełchatowianie z Galatasaray.

Bilet na jeden dzień (dwa mecze siatkówki) kosztuje 50 zł. Wejściówki nabyć można przez internet na stronie www.gigancisiatkowki.eu/tickets. Dostępne są także bezpośrednio w hali w Jelczu-Laskowicach.

Tutaj kupisz bilety - LINK - TAURON Giganci Siatkówki

Celem zapewnienia jak największego bezpieczeństwa osób uczestniczących w święcie siatkówki, jakim jest turniej siatkarski TAURON Giganci Siatkówki oraz umożliwienia wstępu na halę większej ilości osób niż 50 proc. dostępnych w hali, organizatorzy proszą o udzielenie informacji, czy kupujący bilet na mecz siatkówki jest zaszczepiony przeciw COVID-19.

W przypadku sprzedania biletów na mecze siatkówki, odpowiadających 50 proc. wypełnienia hali, dalsza sprzedaż możliwa będzie tylko dla osób zaszczepionych, dlatego przy zakupie należy wskazać, czy w dniu wydarzenia kibic będzie posiadał ważny kod QR w Polsce.

Podczas wstępu do hali osoby, które zadeklarowały kupno biletu na mecz siatkówki dla osoby zaszczepionej, będą proszone o okazanie kodu QR.

Partnerem tytularnym TAURON Gigantów Siatkówki jest TAURON. Złotym Sponsorem - PKN Orlen. Sponsorem Oficjalnym - Liedmann Agro. Głównym Partnerem Medialnym - Polsat Sport. Partnerem Medialnym - Gazeta Wrocławska.

TAURON Giganci Siatkówki 2021 – PROGRAM


Piątek, 24.09, Milicz

godz. 14 Finał TAURON Młodych Gigantów Siatkówki

godz. 17 MUKS Ziemia Milicka - SMS PZPS Spała (II liga mężczyzn)

godz. 20 Gwardia Wrocław – Galatarasay Stambuł


Piątek, 24.09, Jelcz-Laskowice

godz. 18 Reprezentacja TAURON – Drużyna Gwiazd Siatkówki Dolnego Śląska

godz. 20.30 Mecz Gwiazd: Mistrzowie Świata Ireneusza Mazura – Mistrzowie Świata Grzegorza Rysia


Sobota, 25.09, Jelcz-Laskowice

godz. 18 Jastrzębski Węgiel – Galatasaray Stambuł

godz. 20.30 PGE Skra Bełchatów – Fenerbahce Stambuł


Niedziela, 26.09, Jelcz-Laskowice

godz. 18 Jastrzębski Węgiel – Fenerbahce Stambuł

godz. 20.30 PGE Skra Bełchatów – Galatasaray Stambuł

Udostępnij