Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Wsparcie sponsorów turnieju TAURON Giganci Siatkówki jest bezcenne

1 rok temu | 20.08.2020, 14:58
Wsparcie sponsorów turnieju TAURON Giganci Siatkówki jest bezcenne

Mimo że okres pandemii nie był korzystny dla większości firm, sponsorzy i partnerzy turnieju TAURON Giganci Siatkówki nie zawiedli. Większość z nich pozostała z nami i razem możemy organizować turniej charytatywny.

Ania Holding

Ania Holding składa się z czterech dynamicznie rozwijających się spółek: Centrum Elektrycznego Ania (zajmuje się dystrybucją artykułów elektrotechnicznych), Firmy Produkcyjno-Handlowej JB (przetwarzanie kabli i przewodów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii), Elektromarket (punkt sprzedaży detalicznej i e-commerce) oraz Energy II (odnawialne źródła energii). 

– Po tygodniach restrykcji, izolacji i ograniczeń jeszcze mocniej niż do tej pory chcemy być razem, spotykać się i wspólnie przeżywać sportowe emocje. Jestem przekonany, że Giganci Siatkówki kolejny raz dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń. Kibicujmy, pomagajmy, dzielmy się dobrą energią, której tak bardzo nam teraz potrzeba. Od mistrzów, których zmagania możemy obserwować na parkiecie, uczmy się wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu mimo przeciwności – mówi Jacek Bogucki, prezes zarządu Ania Holding.

Graffiti Centrum Reklamy

Firma Graffiti zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie reklamy, druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego i usług kserograficznych. To m.in. świetne rozwiązanie przy nowych firmach, bowiem dzięki sponsorowi turnieju TAURON Giganci Siatkówki w krótkim czasie zostanie wyposażony w pieczątki, wizytówki, gadżety reklamowe lub może okleić samochód. 

– Firma Graffiti Centrum Reklamy będzie z turniejem TAURON Giganci Siatkówki już po raz trzeci. Muszę przyznać, że przez ten czas na dobre zakochaliśmy się w tym sporcie i regularnie jeździmy również na mecze PGE Skry, czyli jednego z uczestników turnieju, którego wspieramy. Zdajemy sobie również sprawę, że w dobie pandemii pomoc jest potrzebna jak nigdy dotąd, więc nie mogliśmy odmówić Gigantom. Do zobaczenia w Kępnie! – mówi Michał Lichacy, właściciel firmy Graffiti Centrum Reklamy.

Jurajska

Jurajska spółka z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie tejże wody. Firma Jurajska działa na polskim rynku już ponad 60 lat. Dziś Jurajska stała się Oficjalną Wodą Polskiej Siatkówki, a miano to nosi już od 20 lat. To wynik wieloletniego zaangażowania marki w rozwój tej dyscypliny sportu. 

– Jurajska jako Oficjalna Woda Polskiej Siatkówki, a także jako sponsor Polskiej Ligi Siatkówki i partner PlusLigi chętnie angażuje się w przedsięwzięcia promujące siatkówkę i wspiera charytatywne inicjatywy. Dlatego też chętnie przyjęliśmy zaproszenie do wsparcia turnieju TAURON Giganci Siatkówki, tym bardziej, że jednym z jego uczestników jest PGE Skra Bełchatów, czyli klub, którego partnerem jesteśmy od trzech sezonów. Nie możemy się już doczekać! – mówi Jacek Bulski Koordynator ds. marketingu Jurajskiej Sp. z o.o. 

Madonis

Madonis to producent innowacyjnych produktów dla nowoczesnego konsumenta i wchodzi w skład grupy kapitałowej Agrecol Corporation. W czasie pandemii firma skupiła się na działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, wprowadzając na rynek preparat SEPTICOL. Produkty firmy Madonis będą dostępne podczas turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

– W bardzo trudnym roku dla polskiego sportu, gdzie wydarzenia sportowe są tylko transmitowane w telewizji lub ilość kibiców oglądających widowiska sportowe na żywo jest ograniczona z powodu pandemii COVID-19, najważniejsze jest bezpieczeństwo sportowców, kibiców, organizatorów i ekip technicznych. Bardzo się cieszymy, że turniej TAURON Giganci Siatkówki, czyli tak ważne wydarzenie dla fanów tego sportu, odbywać się będzie w naszej okolicy, a my aktywnie będziemy w nim brać udział zapewniając środki do dezynfekcji rąk marki SEPTICOL – mówi Elżbieta Andrzejak, wiceprezes Madonis Sp. z o.o.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia w Kępnie. Wezmą w nim udział drużyny PGE Skry Bełchatów, Jastrzębskiego Węgla, Trefla Gdańsk i Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Partnerem tytularnym turnieju jest TAURON Polska Energia, a złotym sponsorem marka ORLEN. 

Udostępnij