TAURON Giganci Siatkówki 2023 | 30.09-01.10.2023 i 14-15.10.2023

TAURON partnerem tytularnym Gigantów Siatkówki i Młodych Gigantów Siatkówki

11 miesięcy temu | 10.05.2023, 01:50
TAURON partnerem tytularnym Gigantów Siatkówki i Młodych Gigantów Siatkówki
TAURON został mianowany partnerem tytularnym Gigantów Siatkówki Mężczyzn na lata 2023-2025. Rozszerzyliśmy współpracę o następujące turnieje: Gigantów Siatkówki Kobiet, a także Młodych Gigantów Siatkówki.

W połowie kwietnia w warszawskim hotelu Crowne Plaza na specjalnej konferencji prasowej Wojciech Rozdolski poinformował, że koncern energetyczny TAURON został partnerem tytularnym Gigantów Siatkówki Mężczyzn oraz partnerem tytularnym Gigantów Siatkówki Kobiet aż do 2025 roku. To kontynuacja współpracy, która trwa od 2019 roku.

- Dziękuję za zaufanie firmie TAURON. Zapracowaliśmy na to zaufanie, nie zawiedliśmy przez te lata i dziś ogłaszamy, że nasza współpraca będzie kontynuowana, aż do 2025 roku. Pokazuje to jak świetnie układają się nasze relacje. Dużo się nauczyliśmy, jako organizatorzy. Mam nadzieję, że po tych trzech edycjach podpiszemy następną umowę - uśmiechał się Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator turnieju.

- TAURON, jako firma odpowiedzialna społecznie, wspiera rozwój siatkówki. Jesteśmy przekonani, że ta dyscyplina sportu buduje solidarność i wspólnotowość Polaków. Śmiało można powiedzieć, że właśnie siatkówka jest polskim, sportowym produktem eksportowym numer jeden - stwierdził Tomasz Szczegielniak, wiceprezes zarządu TAURON Polska Energia. - Ten turniej to bardzo ważna impreza. Ma miejsce tuż przed rozpoczęciem sezonu. Dla nas to szczególne wydarzenie, bo jedna z naszych drużyn będzie miała zaszczyt wziąć udział - jak co roku - w specjalnym meczu z byłymi mistrzami świata. Istotne jest to, że cały dochód z biletów z tego turnieju będzie przeznaczony osobom potrzebującym - dzieciom z Ukrainy. Jest to znakomita okazja do promocji siatkówki - dodał przedstawiciel TAURON-a.

Drugi rok z rządu TAURON Gigantów Siatkówki będzie gościła Twardogóra.
- Dziękuję, że częścią tego przedsięwzięcia może być Twardogóra. Dziękuję Panu Wojtkowi Rozdolskiemu, że rok temu obdarzył nas takim zaufaniem. Kiedy słyszę, że ta współpraca będzie kontynuowana i Gmina Twardogóra będzie nadal mogła gościć TAURON Gigantów Siatkówki, to jest to ogromna radość, wyróżnienie, ale i zobowiązanie - stwierdził burmistrz Twardogóry Paweł Czuliński.
- Jesteśmy tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Nie każdy może pozwolić sobie, aby jechać do Krakowa czy Katowic zobaczyć siatkówkę na najwyższym, światowym poziomie. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom - zapewnił Rozdolski.

Kolejny rok z rzędu TAURON będzie również partnerem tytularnym Młodych Gigantów Siatkówki. Zawody dla młodych, utalentowanych siatkarek zostały rozbudowane o nową formułę.. Eliminacje rozegrane zostaną w trzech regionach w Polsce (województwa: dolnośląskie, łódzkie i wielkopolskie), a Final Four w Miliczu uzupełni drużyna z Turcji.

Także do turniejów seniorskich zaproszono drużyny znad Bosforu. Organizatorzy czekają na potwierdzenia.

Turniej TAURON Gigantów Siatkówki Kobiet rozegrany zostanie w dniach 30 września – 1 października. Dwa tygodnie później (14-15 października) oglądać będziemy TAURON Gigantów Siatkówki Mężczyzn. Obie imprezy na żywo pokaże TVP Sport. Swoją obecność zapowiedziały już polskie ekipy: Trefl Gdańsk i Warta Aluron Zawiercie (mężczyźni) oraz Developres Rzeszów i Grupa Azoty Chemik Police (kobiety).
Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Tytularny
Złoty Sponsor
Sponsor Premium
Partner Premium
Oficjalny Sponsor
Partnerzy
Partner Medialny
Partnerzy Gigantów Siatkówki