Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Tarczyński Sponsorem Premium TAURON Gigantów Siatkówki

9 miesięcy temu | 13.09.2021, 12:53
Tarczyński Sponsorem Premium TAURON Gigantów Siatkówki

TAURON Giganci Siatkówki z kolejnym wzmocnieniem! Tym razem do naszej rodziny dołącza firma Tarczyński.

Firma Tarczyński S.A. została Sponsorem Premium XII edycji turnieju TAURON Giganci Siatkówki, który w dniach 24-26 września rozegrany zostanie w Miliczu i Jelczu-Laskowicach.

- W naszej rodzinnej firmie od początku działalności wyznajemy zasadę, że liczy się coś więcej niż tylko biznes. Jako marka społecznie odpowiedzialna podejmujemy liczne działania mające pozytywne przełożenie nie tylko na naszych klientów, ale także lokalne społeczności czy środowisko naturalne. Pragniemy być dla ludzi i blisko ludzi, dlatego podjęliśmy kolejną decyzję o zaangażowaniu marki Tarczyński w sport - mówi Jacek Tarczyński Prezes Zarządu Tarczyński S.A. - W tym roku jako oficjalny Sponsor Premium Międzynarodowego Turnieju Charytatywnego – TAURON Giganci Siatkówki, będziemy nie tylko promować aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, ale także wspierać rozwój młodych sportowców. Jesteśmy tym bardziej dumni, że tegoroczna edycja będzie miała miejsce w Miliczu i Jelczu-Laskowicach, czyli bliskich nam rejonach. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników turnieju! - dodaje.

Tarczyński S.A. to innowacyjny producent wysokiej jakości wędlin, kabanosów, parówek i przekąsek białkowych. Marka od lat inspiruje do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ. Tarczyński to najpopularniejsza wśród konsumentów marka kabanosów w Polsce, z ponad 78-procentowym udziałem rynkowym w tej kategorii. Firma Tarczyński S.A. od lat podejmuje wiele prospołecznych i proekologicznych działań, wiedząc, jak znaczący wpływ na nasze życie ma zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za środowisko, w którym funkcjonujemy. Koncentrujemy się na czterech kluczowych obszarach CSR: zdrowy, aktywny tryb życia, dbałość o naturalne środowisko i jego zasoby, świadomy wybór i racjonalne odżywianie oraz wspieranie lokalnych społeczności. Zostały one połączone wspólną platformą komunikacyjną TarczyńskiLepiej.pl.

- Bardzo cieszymy się, że będzie firma Tarczyński będzie grała z nami w tym roku. To bardzo doświadczony, mocny, solidny partner. Dziękujemy za zaufanie - mówi Wojciech Rozdolski, organizator turnieju.

Udostępnij