TAURON Giganci Siatkówki 2023 | 07.09-08.09.2023 i 20-21.10.2023

Tarczyński - solidny partner TAURON Gigantów Siatkówki

1 rok temu | 18.09.2022, 21:06
Tarczyński - solidny partner TAURON Gigantów Siatkówki

Firma Tarczyński także w tym roku gra z TAURON Gigantami Siatkówki. Została Sponsorem Premium turnieju.

- Ubiegłoroczna współpraca z Tarczyńskim była bardzo udana, dlatego cieszę się, że także podczas tegorocznej edycji jesteśmy razem. To firma lokalna, która bardzo mocno związana jest ze sportem. Tace partnerzy utwoerdzają nas, że idziemy w dobrą stornę - cieszy się Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizatoar TAURON Gigantów Siatkówki.

- Zaangażowanie firmy Tarczyński w sport jest wynikiem rodzinnej pasji do futbolu amerykańskiego, od które zaczęła się nasza przygoda oraz z przekonania, że w przedsiębiorstwach liczy się nie tylko biznes. Z roku na rok rozwijamy nasze działania sponsoringowe, wspierając klub Panthers Wrocław, utalentowanych sportowców z Dolnego Śląska, wydarzenia jak Bieg Piastów i Runmageddon, czy też będą sponsorem tytularnym Tarczyński Arena. Pozwala nam to oczywiście osiągać wyznaczone cele biznesowe, ale przede wszystkim spełniać założenia społecznej odpowiedzialności biznesu. Jako oficjalny sponsor premium Międzynarodowego Turnieju Charytatywnego – Giganci Siatkówki, będziemy nie tylko promować aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, ale także wspierać rozwój młodych sportowców. Cieszymy się, że tegoroczna edycja rozgrywana jest w Miliczu i Twardogórze, czyli bliskich nam rejonach. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników turnieju! - mówi Jacek Tarczyński prezes firmy.

Tarczyński S.A. to innowacyjny producent wysokiej jakości wędlin, kabanosów, parówek i przekąsek białkowych. Firma od lat inspiruje do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ. Tarczyński jest marką numer 1 w kategorii wędlin paczkowanych oraz liderem na rynku roślinnych zamienników mięsa.

TAURON Giganci Siatkówki rozpoczną się w najbliższy piątek (23.09) w Miliczu. Główna część turnieju rozegrana zostanie w Twardogórze (24-25.09). Wszystkie mecze na żywo transmitować będzie TVP Sport.

Udostępnij