TAURON Giganci Siatkówki 2023 | 30.09-01.10.2023 i 14-15.10.2023

Sponsor Premium - Brokelmann jest z nami

1 rok temu | 21.09.2022, 11:28
Sponsor Premium - Brokelmann jest z nami

BROKELMANN

Marka Brokelmann jest Sponsorem Premium TAURON Gigantów Siatkówki 2022.

Brokelmann to obecnie jedna z największych firm w Europie, która wyspecjalizowała się w produktach ze stali nierdzewnej i aluminium. Projektuje i produkuje rozwiązania dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. W jej ofercie znajduje się szeroka gama produktów takich jak różnego rodzaju kotły 120/150/200/400 litrowe, stoły, szafy i regały, wózki i wagi, a także różnego rodzaju myjki, stacje czy panele higieniczne. Własne biuro projektowe umożliwia firmie Brokelmann tworzyć projekty dopasowane do indywidualnych wymagań klienta.

- Jako firma pochodząca z miasta, w którym bije siatkarskie serce, jesteśmy dumni, że możemy wspierać tę wspaniałą dyscyplinę sportową oraz szlachetną inicjatywą jaką jest turniej „TAURON Giganci Siatkówki” - mówi prezes firmy.

- Witamy w rodzinie "Gigantów Siatkówki". Bardzo się cieszymy, że kolejna lokalna firma gra z nami. Tak, to prawda - w Miliczu mocno bije siatkarskie serce. Dlatego w tym roku tam zaczynamy nasz turniej - mówi Wojciech Rozdolski.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Tytularny
Złoty Sponsor
Sponsor Premium
Partner Premium
Oficjalny Sponsor
Partnerzy
Partner Medialny
Partnerzy Gigantów Siatkówki