Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

SEPTICOL zadba o nasze bezpieczeństwo

8 miesięcy temu | 22.09.2021, 12:39
SEPTICOL zadba o nasze bezpieczeństwo

Preparat SEPTICOL, produkowany przez firmę Madonis, zadba o nasze bezpieczeństwo na TAURON Gigantach Siatkówki.

To kolejny Partner tegorocznego turnieju, który rozpoczyna się już w piątek w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach.

Madonis to producent innowacyjnych produktów dla nowoczesnego konsumenta i wchodzi w skład grupy kapitałowej Agrecol Corporation. Lokalizacja przedsiębiorstwa, w centrum Polski, daje szansę nie tylko długoterminowego rozwoju, ale również zobowiązuje do troski o środowisko naturalne. Siedziba Spółki Madonis położona jest w Wieruszowskiej Strefie Przemysłowej i przylega do zielonych terenów starorzecza Prosny. W czasie pandemii firma skupiła się na działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, wprowadzając na rynek preparat SEPTICOL. Produkty firmy Madonis będą dostępne podczas turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

- W bardzo trudnym czasie dla krajowego jaki i światowego sportu, gdzie wydarzenia sportowe są tylko transmitowane w telewizji lub ilość kibiców oglądających widowiska sportowe na żywo jest ograniczona z powodu pandemii COVID-19, najważniejsze jest bezpieczeństwo sportowców, kibiców, organizatorów i ekip technicznych. Bardzo się cieszymy, że turniej TAURON Giganci Siatkówki, czyli tak ważne wydarzenie dla fanów tego sportu, odbywać się będzie w Jelczu–Laskowicach – blisko regionu naszej fabryki, a my aktywnie będziemy w nim brać udział zapewniając środki do dezynfekcji. Wpisanie zawodów do kalendarza przygotowań wielu znakomitych zespołów do nowego sezonu siatkarskiego jest dla wielu drużyn oczywistością i mamy nadzieję, że dbanie o higienę i bezpieczeństwo sanitarne wielu spotkań sportowych wpisze się na stałe w DNA naszej marki SEPTICOL, która obejmuje produkty do skutecznej i szybkiej dezynfekcji skóry dłoni oraz środków czystości zapewniających najwyższy poziom higienicznej czystości różnych powierzchni: wyposażenia wnętrz, mebli, klamek, blatów i przedmiotów codziennego użytku, również tych mających kontakt z żywnością. Działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze preparatów SEPTICOL zostało potwierdzone badaniami w renomowanych, akredytowanych laboratoriach - mówi Elżbieta Andrzejak, wiceprezes Madonis Sp. z o.o.

- W trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się świat, to wielka ulga mieć takiego partnera - mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

Udostępnij