Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
TAURON Giganci Siatkówki 2022 | 23-25września 2022
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Rozdolski: Witajcie na TAURON Gigantach Siatkówki!

1 rok temu | 23.09.2021, 21:46
Rozdolski: Witajcie na TAURON Gigantach Siatkówki!

- To dla mnie zaszczyt przywitać Państwa na XII edycji TAURON Gigantów Siatkówki - mówi pomysłodawca i organizator imprezy Wojciech Rozdolski.

Drodzy przyjaciele siatkówki!

To dla mnie duży zaszczyt przywitać Państwa już na XII edycji turnieju TAURON Giganci Siatkówki. Cieszę się tym bardziej, że po latach wracamy na Dolny Śląsk, gdzie ta impreza się narodziła. Jestem pewny, że wszyscy będziemy czuli się w Jelczu-Laskowicach jak u siebie w domu.

Po przerwie spowodowanej pandemią turniej wraca do formuły starcia drużyn polskich z zagranicznymi. Tym razem przyleciały do nas dwa czołowe tureckie drużyny ze Stambułu – Galatasaray i Fenerbahce HDI. Po drugiej stronie siatki staną mistrz Polski Jastrzębski Węgiel i PGE Skra Bełchatów, która gra z nami nieprzerwanie od 11 lat. Taka lista uczestników raz jeszcze potwierdza rangę i znaczenie TAURON Gigantów Siatkówki.

Nie zapominamy jednak także o młodych adeptach siatkówki. Chcemy popularyzować tę dyscyplinę w mniejszych ośrodkach, stąd cieszymy się, gdy patrzymy na uczestników TAURON Młodych Gigantów Siatkówki. Widzimy w nich przyszłych medalistów mistrzostw Polski, czy świata, a może pokolenie, które da nam powody do radości także na igrzyskach olimpijskich.

Wreszcie – pamiętamy o gwiazdach poprzednich siatkarskich epok, dzięki którym przeżywaliśmy wielkie, sportowe uniesienia. Nie mogę już się doczekać starcia mistrzów świata Ireneusza Mazura z mistrzami świata Grzegorza Rysia. To będzie wydarzenie bez precedensu i jedyna okazja, by tyle legend oglądać na jednym boisku.

Wiem, że możemy liczyć na kibiców. Byliście z nami przed rokiem, gdy sytuacja w kraju była naprawdę trudna. Jestem przekonany, że w tym roku hala Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice wypełni się do ostatniego miejsca. Jak głosi bowiem hasło ze sportowych aren: „Bez Was, to nie to samo”.

Nie byłoby nas tutaj, gdyby nie grono ludzi, partnerów i sponsorów, na których zawsze możemy liczyć. Przede wszystkim dziękuję za przychylność naszemu gospodarzowi, burmistrzowi Jelcza-Laskowic Bogdanowi Szczęśniakowi i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Dziękuję partnerowi tytularnemu TAURON Polskiej Energii. Dziękuję Złotemu Sponsorowi PKN ORLEN. Moje podziękowania chciałbym skierować także do firm Tarczyński oraz Liedmann Agro. Od lat nasze mecze można oglądać w Polsacie Sport, za co jestem wdzięczny dyrektorowi Marianowi Kmicie. Dziękuję gminom partnerskim – Gminie Trzebnica, Gminie Milicz i Gminie Syców, a także wszystkim naszym partnerom, którzy dokładają swoją cegiełkę do sukcesu TAURON Gigantów Siatkówki.

Życzę Wam niezapomnianych emocji i mam nadzieję, że spotkamy się także za rok.

Wojciech Rozdolski

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Tytularny
Złoty Sponsor
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Sponsor
Partnerzy
Partner Medialny
Partnerzy Gigantów Siatkówki