Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Rosiek&Rosiek gra z nami

9 miesięcy temu | 17.09.2021, 10:44
Rosiek&Rosiek gra z nami

Firma Rosiek&Rosiek z Sycowa to kolejny solidny sponsor, który wspiera w tym roku TAURON Gigantów Siatkówki.

- Rosiek&Rosiek to firma założona w Sycowie, a Syców od lat jest miastem związanym z siatkówką. Cieszymy się, że możemy polegać na tak solidnym partnerze - mówi organizator TAURON Gigantów Siatkówki Wojciech Rozdolski. 

"To nie pierwszy rok, kiedy Rosiek&Rosiek wspiera TAURON Gigantów Siatkówki. To piękna dyscyplina sportu, która cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Cieszymy się, że ta impreza obecna jest też w Sycowie poprzez TAURON Młodych Gigantów Siatkówki. To tu jest przecież nasza główna siedziba. Rosiek&Rosiek rozumie sport i chętnie angażuje się w różne sportowe projekty. Wspieramy lokalne inicjatywy, ale jesteśmy też m.in. partnerem żużlowców BETARDU Sparty Wrocław.

Ogólna poprawa kondycji finansowej przedsiębiorstw na rynku jest jedną z przyczyn rozwoju hurtowni. Umiejętność oceny rynku przez właścicieli oraz dobrze wykształcona kadra stanowi ogromny potencjał firmy, która poszukując nowych rynków zbytu sukcesywnie zwiększa liczbę swych oddziałów, a co za tym idzie liczbę pracowników" - informuje zarząd firmy Rosiek&Rosiek - hurtownia alkoholi.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki już 24-26 września w Miliczu i Jelczu-Laskowicach.

Udostępnij