TAURON Giganci Siatkówki 2023 | 30.09-01.10.2023 i 14-15.10.2023

Przyjaciele z Liedmann Agro razem znów z turniejem

1 rok temu | 21.09.2022, 01:13
Przyjaciele z Liedmann Agro razem znów z turniejem

 To już piąty rok, kiedy Liedmann Agro i TAURON Giganci Siatkówki grają razem. Łączy ich wiele, w tym charytatywny, wspólny mianownik.

Firma Liedmann od początku swojej działalności zaangażowana jest we wspieranie inicjatyw sportowych. Na początku polegało to na promowaniu i dofinansowaniu lokalnego sportu (z okolic Wielunia), m.in. WKS-u Siatkarz Wieluń, WOSiR-u oraz zespołów siatkarskich jednego z pobliskich liceów. W kolejnych latach zakres podejmowanych działań systematycznie wzrastał.

Tomasz Liedmann, Prezes Zarządu Liedmann Sp. z o.o., już niejednokrotnie podkreślał, że to Wojciech Rozdolski i giganci Siatkówki zarazili go miłością do tego sportu. - Dziś jesteśmy przyjaciółmi. To braterstwo na dobre i na złe - mówił. Warto wspomnieć, że logo Liedmann Agro w przeszłości oglądaliśmy już m.in. na koszulkach PGE Skry Bełchatów, czyli drużyny, która w tym roku po raz 12. bierze udział w TAURON gigantach Siatkówki.

Wspólnym mianownikiem obu partnerów jest działalność charytatywna. - Uważam, że w dzisiejszych czasach warto budować wizerunek firmy nie tylko w oparciu o sukcesy biznesowe, ale działając wielotorowo i biorąc pod uwagę odpowiedzialność biznesu - stwierdził jakiś czas temu Tomasz Liedmann.

- Piąty rok współpracy - to mówi wszystko. Jesteśmy za sobą na dobre i na złe. Tomasz Liedmann był z nami podczas pandemii, chociaż przecież to nie był łatwy czas dla biznesu. Takie porozumienie jak nasze, to coś więcej niż zwykły sponsoring. Mamy do siebie olbrzymie zaufanie - zaznacza Wojciech Rozdolski.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Tytularny
Złoty Sponsor
Sponsor Premium
Partner Premium
Oficjalny Sponsor
Partnerzy
Partner Medialny
Partnerzy Gigantów Siatkówki