Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Pra-Vita w naszej rodzinie

8 miesięcy temu | 22.09.2021, 12:43
Pra-Vita w naszej rodzinie

Marka Pra-Vita to kolejny partner TAURON Gigantów Siatkówki. Turniej rozpoczyna się w piątek.

- Jest nam bardzo miło, że możemy brać udział w imprezie TAURON Giganci Siatkówki. Ważne jest dla nas, że impreza ma charakter charytatywny. To wydarzenie o wieloletniej tradycji. Jest zawsze dobrze zorganizowane, co jest bardzo ważne. Partnerstwo w takiej imprezie jest dla nas wielkim zaszczytem - mówi przedstawiciel firmy Piotr Wenc.

TOSU - firma zajmującej się zabezpieczeniami i handlem jakiś czas temu obrała nowy kierunek, polegający na opiece nad osobami starszymi (Dom Aktywnego Seniora CuratioW), prowadzeniu gabinetu rehabilitacyjnego, prowadzeniu przychodni POZ. Teraz wprowadza i uświadamia o roli wody źródlanej alkalicznej LUXURY WATER w życiu każdego z nas. Woda ta niweluje zakwaszenie organizmu, wpływa pozytywnie na metabolim, poprawia samopoczucie, zmniejsza nadciśnienie tętnicze.

- To kolejny ważny dla nas partner. Cieszymy się, że jest z nami - mówi Wojciech Rozdolski.

Tegoroczny turniej TAURON Giganci Siatkówki zorganizowany zostanie w dniach 24-26 września. Główną areną zmagań siatkarzy będzie Jelcz-Laskowice, ale kilka wydarzeń odbędzie się także w piątek w Miliczu.

Udostępnij