Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

PKN ORLEN Złotym Sponsorem XI Turnieju

1 rok temu | 25.08.2020, 14:56
PKN ORLEN Złotym Sponsorem XI Turnieju

PKN ORLEN Złotym Sponsorem XI Charytatywnego Turnieju w Siatkówce Mężczyzn „Tauron Giganci Siatkówki” Kępno 2020

Złotym Sponsorem XI Charytatywnego Turnieju w Siatkówce Mężczyzn „Tauron Giganci Siatkówki” Kępno 2020 został PKN ORLEN.

Firma postrzegana jako najaktywniejszy sponsor wydarzeń sportowych w Polsce. która wspiera nie tylko imprezy skierowane do profesjonalistów, ale również te w których udział biorą amatorzy, tak by promować zdrowy tryb życia. PKN ORLEN wspiera m.in. Roberta Kubicę, jednego z najlepszych polskich kierowców wyścigowych, czołówkę naszych lekkoatletów, a także piłkarską Wisłę Płock czy też VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa, czyli tegorocznego uczestnika turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

Marka doskonale kojarzy się również kibicom siatkówki halowej oraz plażowej, bo to właśnie te dyscypliny objęte są kompleksowym sponsoringiem. PKN ORLEN od lat wspiera seniorskie i młodzieżowe reprezentacje, które w ostatnich latach dały nam m.in. dwa mistrzostwa świata.

– Chcemy, by nasz turniej z roku na rok był coraz bardziej prestiżowy, choć i tak jesteśmy już rozpoznawalni w całej Europie. Organizacja tegorocznej edycji była wyjątkowo trudna ze względu na pandemię, ale dzięki tak oddanym sponsorom, jakim jest PKN ORLEN, możemy “odmrozić” siatkówkę, bo będzie to pierwszy tak duży turniej po przerwie – mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator turnieju.

Zawody z udziałem PGE Skry Bełchatów, Trefla Gdańsk, VERVY Warszawa ORLEN Paliwa i Jastrzębskiego Węgla odbędą się w dniach 28-30 sierpnia w Kępnie. Bilety można kupować za pośrednictwem strony www.pk.kepno.pl.

Udostępnij