Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Na TAURON Gigantach Siatkówki nie zabraknie Graffiti

8 miesięcy temu | 21.09.2021, 00:21
Na TAURON Gigantach Siatkówki nie zabraknie Graffiti

Wieluńska firma Graffiti - Centrum Reklamy kontynuuje współpracę z TAURON Gigantami Siatkówki.

To już czwarty rok, gdy firma Graffiti z Wielunia jest naszym partnerem.

- Firma Graffiti - Centrum Reklamy z TAURON Gigantami Siatkówki jest od 2017 roku, czyli od czasu, kiedy impreza pierwszy raz zawitała do Wielunia. Bardzo cenimy sobie tę współpracę. Siatkówka jako sport, który łączy różnych ludzi i różne pokolenia, jest nam bardzo bliska - mówi Michał Lichacy, właściciel firmy. - Jesteśmy także partnerem PGE Skry Bełchatów oraz II-ligowego WKS-u Wieluń. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie reklamy, druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego i usług kserograficznych. Przygotowujemy banery, stojaki, drukujemy ulotki. Mamy szczególne doświadczenie w obsłudze podmiotów ze świata sportu i wydarzeń sportowych. Dlatego właśnie dobrze czujemy się jako partner TAURON Gigantów Siatkówki - dodaje.

- Współpraca z Graffiti ma bardzo konkretny wymiar. Ich doświadczenie jest bezcenne. Dlatego właśnie niezmiernie cieszymy się, że nadal możemy pracować - mówi Wojciech Rozdolski, organizator turnieju.

TAURON Giganci Siatkówki rozpoczną się w piątek (24.09) - równolegle w dwóch miastach: w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach. W sobotę i w niedzielę czekają nas mecze, w których zobaczymy: PGE Skrę Bełchatów, Jastrzębski Węgiel, Galatasaray Stambuł i Fenerbahce HDI Stambuł. Spotkania zaplanowano w hali jelczańskiego Centrum Sporu i Rekreacji.

Udostępnij