Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Sportigio opiekuje się naszą stroną internetową

9 miesięcy temu | 22.09.2021, 13:05
Sportigio opiekuje się naszą stroną internetową

Firma Sportigio - jako Partner TAURON Gigantów Siatkówki - opiekuje się naszą stroną internetową.

Sportigio to startup z branży technologicznej, specjalizujący się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań IT dla sportu. Współpracuje z klubami sportowymi, federacjami i turniejami. Firma działa na rynku od nieco ponad roku i już zdążyła być nominowana do nagród Biznesu Sportowego podczas Gali Sportu i Biznesu DEMES w kategorii "Nowe technologie w sporcie".

- TAURON Giganci Siatkówki to ważny projekt z punktu widzenia rozwoju naszej firmy. Implementujemy podczas niego oprócz strony www między innymi system sprzedaży biletów i nastawiamy się na długofalową współpracę, także przy kolejnych edycjach. To kolejny projekt siatkarski w naszym portfolio, współpracujemy także z inicjatywami samego Wilfredo Leona - jego nowo powstałą akademią oraz klubem Anioły Toruń. Wierzymy, że nasze rozwiązania na długo zagoszczą w tej pięknej dyscyplinie sportu - mówi Mariusz Zwierzychowski, współzałożyciel Sportigio.

- Z roku na rok chcemy się rozwijać, iść naprzód. Elementem naszego rozwoju jest profesjonalna strona internetowa. To dziś niezbędny standard. Dzięki Sportigio naprawdę nie mamy się czego wstydzić pod tym względem - zauważa Wojciech Rozdolski.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki rozegrany zostanie w dniach 24-26 września w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach.

Udostępnij