Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Liedmann Agro Oficjalnym Sponsorem TAURON Gigantów Siatkówki

10 miesięcy temu | 03.08.2021, 14:02
Liedmann Agro Oficjalnym Sponsorem TAURON Gigantów Siatkówki

Firma Liedmann Agro już czwarty rok z rzędu wspierać będzie turniej TAURON Giganci Siatkówki, zostając Oficjalnym Sponsorem zawodów. Stosowne dokumenty w tej sprawie podpisali prezes Tomasz Liedmann i Wojciech Rozdolski - pomysłodawca oraz organizator imprezy.

Miłość przekazana przez TAURON Gigantów Siatkówki

- Cieszę się, że kolejny rok z rzędu jesteśmy kluczowym partnerem charytatywnego turnieju TAURON Giganci Siatkówki. Patrząc wstecz muszę przyznać, że turniej „Gigantów” wpisał się już tak mocno w nasz kalendarz wydarzeń, że nie wyobrażam sobie naszej nieobecności w tak ciekawej inicjatywie – mówi Tomasz Liedmann, Prezes Zarządu Liedmann Sp. z o.o. - Tegoroczna edycja Gigantów ponownie wraca do formuły turnieju międzynarodowego co dla nas, firmy ze szczególnym zamiłowaniem do siatkówki daje możliwość spotkania się po dłuższej przerwie z rywalizacją na najwyższym światowym poziomie – dodaje.

Tomasz Liedmann nie kryje, że to właśnie poprzez turniej siatkówki TAURON Giganci Siatkówki zaraził się miłością do tego sportu. Przed kilkoma laty pojawił się na tych zawodach w roli gościa, a dziś jego firma ma miano Oficjalnego Sponsora. Zresztą Liedmann Agro w przeszłości wspierała nie tylko rywalizację seniorską, ale także Młodych Gigantów Siatkówki. - To Wojciech Rozdolski i Giganci Siatkówki zarazili mnie siatkówką. Teraz jest to już braterstwo na dobre i na złe i jesteśmy przyjaciółmi – przekonywał już w ubiegłym roku Tomasz Liedmann. Potwierdza to tegoroczne porozumienie, które przedłuża współpracę.

Firma Liedmann od początku swojej działalności zaangażowana jest we wspieranie inicjatyw sportowych. Na początku polegało to na promowaniu i dofinansowaniu lokalnego sportu (z okolic Wielunia), m.in. WKS-u Siatkarz Wieluń, WOSiR-u oraz zespołów siatkarskich jednego z pobliskich liceów. W kolejnych latach zakres podejmowanych działań systematycznie wzrastał.

To właśnie podczas TAURON Gigantów Siatkówki zbliżyły się do siebie firma Liedmann Agro i PGE Skra Bełchatów, która w turnieju organizowanym przez Wojciecha Rozdolskiego w tym roku weźmie udział już po raz jedenasty. Obie marki z roku na rok zacieśniają współpracę o czym najlepiej świadczy fakt, że już w poprzednim sezonie logo Liedmann Agro oglądaliśmy na koszulkach bełchatowskiej drużyny.

Liedmann Agro i TAURON Giganci Siatkówki - charytatywny, wspólny mianownik

To co łączy turniej TAURON Giganci Siatkówki oraz Liedmann Agro to działalność charytatywna. - Uważam, że w dzisiejszych czasach warto budować wizerunek firmy nie tylko w oparciu o sukcesy biznesowe, ale działając wielotorowo i biorąc pod uwagę odpowiedzialność biznesu. Wtedy to wszystko się dopełnia - powiedział Tomasz Liedmann.

Wojciech Rozdolski zaznacza, że tacy sponsorzy jak Liedmann Agro to skarb dla turnieju. - Nasza współpraca jest bardzo udana. Najlepiej niech świadczy o tym fakt, że razem jesteśmy już czwarty rok. Firma Liedmann Agro nie zostawiła nas w trudnym czasie pandemii. W podobny sposób patrzymy na siatkówkę. Stawiamy sobie ambitne cele, a bez takich partnerów ich realizacja byłaby niemożliwa - wyjaśnia Rozdolski.

Liedmann Agro to producent bardzo silnej i rozpoznawalnej marki nawozów mineralnych w Polsce i za granicą.

XII edycja turnieju siatkówki TAURON Giganci Siatkówki w tym roku wraca na Dolny Śląsk. Zawody rozegrane zostaną 24-26 września w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach.

Liedmann Agro to Sponsor Oficjalnym turnieju. Partnerem tytularnym imprezy jest TAURON. Złotym Sponsorem – PKN Orlen.

TAURON Giganci Siatkówki 2021 – najważniejsze informacje

  • Kiedy rozegrany zostanie turniej siatkówki? 24-26 września w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach
  • Miejsce: Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice, ul Oławska 46
  • Gdzie kupić bilety? Informacje o biletach będą dostępne TUTAJ (KLIKNIJ)
Udostępnij