Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Jamar z TAURON Gigantami Siatkówki

9 miesięcy temu | 13.09.2021, 00:11
Jamar z TAURON Gigantami Siatkówki

Firma Jamar to kolejny partner TAURON Gigantów Siatkówki 2021.

Firma Jamar jest kolejnym partnerem, który dołącza do partnerów tegorocznej edycji TAURON Gigantów Siatkówki.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przetwórstwie warzywno-owocowym z blisko 30-letnim doświadczeniem rynkowym. Nasze sztandarowe produkty to warzywa konserwowe, koncentraty i passaty pomidorowe oraz musy i soki. Wszystkie produkty wychodzące z naszych linii produkcyjnych wytwarzane są z myślą o zdrowiu i właściwym funkcjonowaniu organizmu naszych konsumentów, dlatego aktywnie wspieramy wydarzenia sportowe i kulturalne promując zdrowy styl życia - mówi Jarosław Szczepaniak współwłaściciel ZPS "JAMAR" Szczepaniak SP. J.

- „Kochamy energię” naszych produktów i chcemy się nią dzielić z innymi. Turniej TAURON Giganci Siatkówki to miejsce, w którym nie mogło zabraknąć nas i naszych produktów - dodaje.

- Cieszę się, że Jamar dołącza do rodziny naszych partnerów, która jest coraz liczniejsza - mówi Wojciech Rozdolski, organizator i pomysłodawca turnieju.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki w tym roku wraca na Dolny Śląsk. Impreza odbędzie się w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach (24-26.09). W głównej części turnieju zagrają: PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel, Galatasaray Stambuł i Fenerbahce HDI Stambuł.

Udostępnij