TAURON Giganci Siatkówki 2023 | 07.09-08.09.2023 i 20-21.10.2023

IBB znów z TAURON Gigantami Siatkówki

1 rok temu | 15.09.2022, 09:22
IBB znów z TAURON Gigantami Siatkówki

Kolejny rok z TAURON Gigantami Siatkówki jest firma IBB.

- Cieszę się, że dzięki turniejowi Giganci Siatkówki możemy zaprezentować naszą biznesową, sportową i społeczną aktywność - mówi Jacek Ambroży, prezes zarządu IBB. - Wspieranie się nawzajem w wartościowych projektach to empatia, której nigdy zbyt wiele. Rywalizacja jest motorem postępu i ciągłego doskonalenia, niesie też pozytywne emocje. Widać to u zawodników, w klubach sportowych i w biznesie - dodaje.

Czym zajmuje się IBB?

- Realizujemy nowatorski i dynamiczny program ogólnopolskiej optymalizacji w branży sprzedaży materiałów budowlanych. Pracujemy podobnie jak sportowcy - w pocie czoła i dzień w dzień. Jak powiedział wielki trener Hubert Wagner - "pracuj dużo i dobrze". Fajnie gdyby każdy w naszym kraju wyznawał tę zasadę - zauważa Ambroży.

- Zapewne w Turnieju Giganci Siatkówki zobaczymy wspaniała rywalizację, czego wszystkim życzę. Niech w sporcie i w życiu wygrywają najlepsi! - kończy.

Dodajmy, że marka IBB jest od dawna związana z siatkówką. Wspiera nie tylko TAURON Gigantów Siatkówki, ale także drużynę IBB Polonia Londyn, wielokrotnego mistrza Anglii.

- Ubiegłoroczna współpraca z IBB była bardzo udana, dlatego cieszymy się, że i tym razem gramy razem. Mówiłem już o tym, ale jeszcze raz chciałem podkreślić, że to firma z międzynarodowym doświadczeniem, która świetnie pasuje do TAURON Gigantów Siatkówki, bo nasz turniej wykracza poza granice Polski - stwierdza Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator TAURON Gigantów Siatkówki.

Udostępnij