Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

Gazeta Wrocławska Partnerem Medialnym TAURON Gigantów Siatkówki

10 miesięcy temu | 06.08.2021, 17:14
Gazeta Wrocławska Partnerem Medialnym TAURON Gigantów Siatkówki

Gazeta Wrocławska została oficjalnie Partnerem Medialnym XII edycji turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

Gazeta Wrocławska z turniejem ściśle współpracowała już w poprzednim roku, kiedy to impreza rozgrywana była jeszcze w Kępnie. Teraz w papierowym wydaniu gazety oraz na stronie internetowej GazetaWroclawska.pl będzie jeszcze więcej materiałów na temat imprezy.

- To dla nas duża radość, że zostaliśmy oficjalnym Partnerem Medialnym TAURON Gigantów Siatkówki. Pamiętamy, iż ta inicjatywa narodziła się u nas, na Dolnym Śląsku. Można więc powiedzieć, że po kilku latach zawody wracają do macierzy. Jesteśmy dumni, bo prestiż „Gigantów” jest ogromny. To bez wątpienia jedna z najważniejszych siatkarskich imprez w kraju – mówi Jakub Guder, szef redakcji sportowej Gazety Wrocławskiej.

Przypomnijmy, że impreza rozegrana zostanie w dniach 24-26 września w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach.

Polska Press od zawsze z TAURON Giganci Siatkówki

Polska Press – która jest wydawcą Gazety Wrocławskiej – od początku sprzyjała „Gigantom”. Pierwsze edycje charytatywnego turnieju, rozgrywane w Oleśnicy, relacjonowane były m.in. przez regionalny tygodnik „Oleśniczanin”, również należący do Polska Press. „Wrocławska” nagradzała także Wojciecha Rozdolskiego, pomysłodawcę i organizatora imprezy. W 2015 roku turniej siatkówki Giganci Siatkówki został wybrany Imprezą Roku na Dolnym Śląsku podczas Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku, który co roku organizuje gazeta.

- Doskonale pamiętam tamten wieczór – uśmiecha się Wojciech Rozdolski. - To była wielka sprawa nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich ludzi, którzy pracują przy organizacji turnieju. Cieszę się, że Gazeta Wrocławska w tym roku także będzie z nami. To największe regionalne medium, a nam zależy na współpracy z tak poważnymi firmami – dodaje.

Gazeta Wrocławska – najstarsza gazeta w regionie

Gazeta Wrocławska to jedna z najstarszych wydawanych obecnie gazet regionalny w Polsce. Jej początki sięgają 1945 roku, kiedy to pierwszy numer ukazał się jeszcze pod nazwą „Pionier” i wydany został w Legnicy.

„Wrocławska” jest także organizatorem jednego z najstarszych plebiscytów sportowych w kraju (starszy jest tylko plebiscyt Przeglądu Sportowego). Na początku tego roku już po raz 68. zorganizowano jego finał. Wśród jego laureatów znajdują się takie postacie jak: Renata Mauer-Różańska, Ryszard Szurkowski czy Maja Włoszczowska. Jedynym siatkarzem, który wygrał plebiscyt, jest pochodzący z Jawora Aleksander Śliwka.

Partnerem tytularnym TAURON Gigantów Siatkówki jest TAURON. Złotym Sponsorem - PKN Orlen. Sponsorem Oficjalnym - Liedmann Agro. W tym roku w Jelczu—Laskowicach zagrają Jastrzębski Węgiel, PGE Skra Bełchatów oraz dwie zagraniczne drużyny.

TAURON Giganci Siatkówki – najważniejsze informacje

• Kiedy rozegrany zostanie turniej siatkówki? 24-26 września w Miliczu i w Jelczu-Laskowicach

• Miejsce: Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice, ul Oławska 46

• Gdzie kupić bilety? Informacje o biletach będą dostępne TUTAJ (KLIKNIJ)

• Partnerzy: Partner tutularny - TAURON, Złoty Sponsor - PKN Orlen, Sponsor Oficjalny - Liedmann Agro, Partner Medialny - Gazeta Wrocławska

Udostępnij