TAURON Giganci Siatkówki 2023 | 30.09-01.10.2023 i 14-15.10.2023

Bank Pekoa S.A. Oficjalnym Sponsorem turnieju

1 rok temu | 24.09.2022, 15:09
Bank Pekoa S.A. Oficjalnym Sponsorem turnieju

Bank Pekoa S.A. to jeden z Oficjalnych Sponsorów TAURON Gigantów Siatkówki.

Bank Pekao S.A to nowy, silny partner TAURON Gigantów Siatkówki - otrzymał status Oficjalnego Sponsora turnieju. Wspierał już męską imprezę, którą rozgrywano w końcu września w Twardogórze.

- Bardzo się cieszę, że tak silny, doświadczony partner dołączył do grona naszych sponsorów. Wierzę, że nasza współpraca będzie udana. Z roku na rok się rozwijamy, rośniemy w siłę, czego najlepszym przykładem jest w tym roku pierwszy turniej kobiet. Dlatego właśnie zależy nam na współpracy z takimi firmami jak Bank Pekao - mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator TAURON Gigantów Siatkówki.

Bank Pekao S.A. został założony w 1929 r. i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Pekao S.A. obsługuje ponad 5 milionów klientów, co druga polska firma jest klientem banku. Bank Pekao S.A. należy do grona najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek należących do grona krajowych liderów w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Bank jest jednym z większych pracodawców w Polsce.

Historia Pekao S.A. to historia polskiej bankowości: jako pierwszy bank uruchomił w Polsce bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, uruchomił biuro maklerskie, zastosował w praktyce biometrię w bankowości.

Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie - notowany w ramach indeksu WIG20.

Bank Pekao S.A jest częścią grupy PZU – największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Tytularny
Złoty Sponsor
Sponsor Premium
Partner Premium
Oficjalny Sponsor
Partnerzy
Partner Medialny
Partnerzy Gigantów Siatkówki