Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Terminarz tag

Social Media

Edycja 2021

3W Platforma Budowlana partnerem TAURON Gigantów Siatkówki

9 miesięcy temu | 03.09.2021, 18:06
3W Platforma Budowlana partnerem TAURON Gigantów Siatkówki

3W Platforma Budowlana Sp. z o.o. to kolejna firma, która wspiera XII edycję turnieju TAURON Giganci Siatkówki, który w dniach 24-26 września rozegrana zostanie w Miliczu i Jelczu-Laskowicach.

3W Platforma Budowlana Sp. z o.o. to jeden z największych dystrybutorów chemii budowlanej w Polsce. Posiada 37 Oddziałów w całym kraju. W ciągu zaledwie 10 lat działalności stała się liderem na rynku ociepleń budynków oraz wiodącym dostawcą systemów suchej zabudowy wnętrz i sufitów podwieszanych. Z "Gigantami" gra nie po raz pierwszy.

- Siatkówka to dyscyplina, która zajmuje w GRUPIE 3W szczególne miejsce. Już od 6 lat wspieramy Turniej, dlatego tym bardziej cieszę się, że w tym roku siatkarskie emocje, którym przyświeca szczytny cel, zaszczepimy również w naszej najnowszej spółce. 3W Platforma Budowlana, czyli sieć marketów budowlanych dla fachowców w Warszawie i na Śląsku, nastawiona jest na obsługę średniego i mniejszego wykonawcy oraz oferuje towar „dostępny od ręki, bezpośrednio z półki”. Wierzę, że nasi nowi klienci będą równie mocno jak my kibicować zawodnikom, a za rok spotkamy się tutaj ponownie na kolejnej edycji Turnieju - mówi Paweł Sepioło, wiceprezes 3W Platforma Budowlana Sp. z o.o.

Firma zaopatruje inwestycje budowlane oraz firmy wykonawcze, a także hurtownie budowlane na terenie całego kraju. Wyspecjalizowała się w dystrybucji chemii budowlanej, izolacji termicznych, systemach suchej zabudowy wnętrz, sufitach podwieszanych oraz hydroizolacjach. Działalność 3W DB to dziś biznes wagi ciężkiej: każdego dnia firma dystrybuuje ponad 200 tirów materiałów budowlanych i wystawia 1000 faktur. Jest też partnerem biznesowym największych krajowych i europejskich producentów materiałów budowlanych.

- Cieszymy się, że tak zaufany i solidny partner jest z nami kolejny rok. Nasza dotychczasowa współpraca była bardzo udana i jestem pewny, że będzie tak dalej - mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

Udostępnij