< powrót

Jak wybrać najlepszego bukmachera na siatkówkę? 10 Wskazówe

4 miesiące temu | 31.01.2024, 19:07 Jak wybrać najlepszego bukmachera na siatkówkę? 10 Wskazówe

Nieważne, czy od czasu do czasu puszczasz zakład, czy też odwiedzasz strony bukmacherskie codziennie. W obu przypadkach jedno jest pewne — w kręgu Twoich zainteresowań powinni być tylko i wyłącznie najlepsi bukmacherzy siatkówkę traktujący jako jeden z kluczowych punktów oferty. Dziś podsuniemy Ci pytania, które musisz sobie zadać szukając dla siebie miejsca do obstawiania siatkówki.

1. Jakie turnieje i ligi oferują bukmacherzy na siatkówkę?

Piłka siatkowa to na tyle popularny sport, że musisz wymagać od bukmachera pełnej oferty na rozgrywki z tej dyscypliny. Zwróć uwagę na to, aby była możliwość obstawiania najpopularniejszych lig, Igrzysk Olimpijskich, Ligi Światowej i Mistrzostw Świata.  Chcesz śledzić aktualności ze świata bukmacherów i siatkówki? Obserwuj zakłady na siatkówkę na Oszustwo.info

Oczywiście wybrani przez Ciebie bukmacherzy siatkówkę powinni oferować także w  niższych ligach — również drugą, a być może nawet trzecią ligę

2. Czy wysokość kursów daje szanse na przyzwoitą wygraną?

Wchodząc na stronę z zakładami bukmacherskimi na siatkówkę, liczysz na to, że wygrasz. Najlepiej, jeśli będzie to wysoka wygrana. Aby móc o niej mówić, bukmacher musi oferować Ci atrakcyjne kursy. Szukaj więc takich stron, na których bukmacherzy hojnie nagradzają swoich klientów. 


Analiza rynku pod kątem wysokości kursów nie powinna sprawić Ci trudności — sprawdź po kolei wszystkie strony bukmacherów na siatkówkę i porównaj je ze sobą. Będzie to zadanie żmudne, ale dzięki niemu znajdziesz firmę, która daje Ci szanse na najwyższe wygrane. 

3. Czy bukmacher na siatkówkę udostępnia transmisje wydarzeń na żywo?

Zdarza się, że w internecie lub w tradycyjnej telewizji nie ma transmisji danego wydarzenia. Wybierz więc stronę z zakładami, która da Ci możliwość śledzenia rozgrywek. Wystarczająca będzie graficzna symulacja, w której będziesz obserwować przebieg obstawionych spotkań. 

4. Jak wygląda sprawa wpłat i wypłat wygranych?

Kwestie finansowe to w zasadzie najistotniejsza sprawa. W końcu chcesz mieć pewność, że kasa, którą przeznaczasz na zakłady jest bezpieczna, a Ty — w przypadku wygranej — masz pewność, że otrzymasz ją bez problemu. 


Jeżeli chodzi o wpłaty, to sprawdź, czy za zakłady na siatkówkę bukmacherzy akceptują szeroki zakres form płatności. W przypadku wypłat dowiedz się, jak wygląda proces realizacji transakcji. 

5. Siatkówka bukmacherzy - jak wygląda sprawa bonusów?

Bonusy z reguły są sposobem na zadowolenie nowych klientów. W zasadzie ich wartość docenisz tylko na samym początku przygody z daną stroną. Mimo wszystko zobacz, jak strony z zakładami na siatkówkę wypadają pod kątem promocji dla nowych typerów. 


Zorientuj się, czy jest możliwość postawienia bezpłatnego kuponu na starcie lub, czy bukmacher w przypadku przegranej zwróci Ci pieniądze w ramach “bonusu bez ryzyka”.

6. Czy możesz obstawiać zakłady siatkarskie na żywo?

W przypadku zakładów bukmacherskich siatkówka jest dyscypliną, którą można obstawiać w formacie na żywo. Jeśli nie miałeś styczności z tym typem zakładów, to śpieszymy z krótkim objaśnieniem.


Zakłady na żywo polegają na obstawianiu zdarzeń w czasie rzeczywistym. Jeśli jesteś entuzjastą siatkówki, to na pewno chętnie będzie typować wyniki meczów w trakcie ich oglądania. Z tym że istotne w przypadku bukmacherów na siatkówkę na żywo jest to, aby dana strona dawała Ci dostęp do transmisji meczów na żywo. 

7. Bukmacherzy na siatkówkę a obsługa klienta?

Nie ma nic bardziej irytującego, niż problemy z płatnościami lub niejasności związane z promocją i brak kontaktu ze strony firmy organizującej zakłady. Obsługa klienta to wbrew pozorom bardzo ważne kryterium wyboru bukmacherów na siatkówkę.


Zorientuj się, czy jest możliwość kontaktu z działem wsparcia klienta. Jeśli firma oferuje jedynie komunikację z chatbotem, radzimy trzymać się z daleka. Idealnie byłoby skontaktować się przy użyciu telefonu — z prawdziwym pracownikiem firmy.

8. Czy siatkówkę bukmacherzy dostarczają w wersji mobilnej?

W przypadku siatkówki zakłady bukmacherskie warto obstawiać w aplikacji mobilnej. Większość stron, które mają w swojej ofercie zakłady siatkarskie na szczęście oferuje taką możliwość.


Musisz też zwrócić uwagę na jakość oprogramowania — powinno ono działać bez zakłóceń i bez konieczności ciągłego aktualizowania. Do tego układ graficzny takiej aplikacji powinien być jasno uporządkowany. 

9. Czy zakłady na siatkówkę są legalne u danego bukmachera?

Każde zakłady są legalne, gdy wybierasz legalnie działające strony. Ten punkt znajduje się na końcu listy, ale jest chyba najistotniejszym z całej listy. Obstawiaj tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów siatkówkę. Nie szukaj zakładów na zagranicznych stronach. To także przestępstwo. 


Wszelkie próby nielegalnych gier są obarczone surową karą — naprawdę nie warto szukać nielegalnych ofert. 

10. Co mówią zadowoleni (lub nie) klienci?

Jeśli firma dostarcza wysoką jakość, to na pewno zadowoleni typerzy już się podzielili swoją opinią na jej temat w internecie. Jeśli jest inaczej, również wiele osób chętnie wyleje swoje żale na temat oferty. 


Chcąc obstawiać siatkówkę u bukmacherów, w pierwszej kolejności zajrzyj na grupy społecznościowe — zobacz, co mają do powiedzenia użytkownicy. Sprawdź także opinie w wyszukiwarce. Może się okazać, że firma będzie miała swoją wizytówkę Google — tam na pewno będzie sporo ocen. 

Jak wybrać najlepszego bukmachera na siatkówkę? 10 Wskazówek [podsumowanie]

Jesteśmy przekonani, że odpowiedź na powyższe wskazówki pozwoli Ci znaleźć najlepsze miejsce do obstawiania u bukmacherów siatkówki. Teraz Twoja kolej — zacznij własne poszukiwania miejsca w internecie, które da Ci idealne warunki do obstawiania tego fascynującego sportu.