< powrót

Który Bukmacher Ma Najlepsze Kursy Na Siatkówkę?

3 tygodnie temu | 19.06.2024, 17:44 Który Bukmacher Ma Najlepsze Kursy Na Siatkówkę?

Chcesz zacząć obstawianie siatkówki? To słuszny wybór, ale warto to robić na stronach, na których bukmacherzy siatkówkę oferują z wysokimi kursami. Poniższy poradnik pomoże Ci wybrać najlepsze strony i aplikacje, na których zaczniesz zarabiać przez obstawianie siatkówki.

Bukmacherzy siatkówka i wysokość oferowanych kursów

Lubimy grać tam, gdzie można zarobić więcej dzięki atrakcyjnym kursom. W tej części poradnika skupimy się na wysokość kursów, które można spotkać na polskich stronach z zakładami siatkarskimi. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty firm organizujących obstawianie siatkówki, sprawdź stronę Najlepsibukmacherzy.com: zakłady bukmacherskie na siatkówkę.
Gdy mówimy o siatkówce zakłady bukmacherskie można stawiać z następującymi kursami:
  • Najczęściej wydarzenia łatwe do wytypowania mają kursy na poziomie ok. 1,25 zł;
  • Wyrównane spotkania najczęściej mają kurs na poziomie ok. 1,75-1,90 zł;
  • Zdarza się, że czasem na siatkówkę bukmacherzy ustalają kursy na poziomie 20 złotych (takie stawki można spotkać przy zakładach bardziej złożonych, np. jaki będzie wynik po trzech rozegranych setach);
Jak widzisz, bukmacherzy na siatkówkę oferują kursy porównywalne z tymi spotykanymi w pozostałych dyscyplinach sportowych.

Bukmacherzy siatkówka - kurs jako wskazówka do typowania

Niektórzy gracze traktują kursy jako swoisty drogowskaz. Rodzaj podpowiedzi, która pozwala im zaznaczyć odpowiedni scenariusz na kuponie. Czy takie podejście jest uzasadnione? Nie zawsze.
Możesz wykonać eksperyment — postawić 5 kuponów, kierując się wysokością kursów. Oczywiście w takich zakładach typować drużyny, które mają większe szanse na zwycięstwo. Jest spora szansa, że nawet tak postawiony kupon nie będzie szczęśliwym trafem.
Mówi się, że kursy na poziomie 1 zł dają niemal 100% gwarancję zwycięstwa. Jednak obstawianie takich zakładów mija się z celem — nie wygrasz zbyt wiele, o ile cokolwiek, nawet gdy trafisz swój kupon. Warto więc odważniej podchodzić do swoich typów i grać wydarzenia mniej prawdopodobne. Takie obstawianie da szansę na wyższą wygraną.

Od czego zależy kurs w zakładach na siatkówkę?

Ustalanie kursów na wydarzenia ze świata siatkówki na pierwszy rzut oka wydaje się proste. Firma daje wyższy kurs na drużynę, która ma mniejsze szanse na zwycięstwo. Za tę prostą zależnością kryją się skomplikowane algorytmy, które analizują wiele kryteriów — na podstawie takiej analizy ustalają kursy.
Należy też zauważyć, że w ciągu ostatniego roku sporo się zmieniło w zakresie ustalania kursów — w kursach na siatkówkę zakłady bukmacherskie są wspierane przez sztuczną inteligencję. Ogromne zbiory danych są tu poddawane analizie. To sprawia, że ustalone stawki przez bukmacherów są dokładne jak nigdy dotąd.

Zakłady bukmacherskie siatkówka - nie kursy są najważniejsze

Chcielibyśmy do Ciebie zaapelować, abyś nie przywiązywał zbytniej wagi do kursów bukmacherskich. Jest wiele innych czynników, które należy analizować przed rejestracją u nowego bukmachera.

Siatkówka bukmacherzy - ogólna jakość oferty

Na niewiele Ci się przydadzą dobre kursy, jeśli nie będziesz zadowolony z gier na stronie. Przez to zadowolenie rozumiemy promocje, które pomagają Ci zwiększyć wygrane, sprawnie działającą aplikację na smartfona i kilka innych udogodnień.

Legalność gier ważniejsza niż wysoka wygrana

Najpierw wybierz ofertę legalnie działającej firmy, a później zastanawiaj się nad kursami, jakie ona oferuje. Gra u firm w szarej strefie branży bukmacherskiej to przestępstwo — w dodatku traktowane jak przestępstwo podatkowe. Są one bardzo surowo karane.

Zakłady na siatkówkę i nie tylko

Pewnie nie będziesz chciał ograniczać się tylko i wyłącznie do typowania meczów siatkarskich. Warto więc oceniać strony z zakładami pod tym kątem. Przeanalizuj, czy bukmacher pozwala Ci obstawiać wydarzenia z innych sportów, które lubisz.
Chcielibyśmy też Ci od razu zaoszczędzić czas — jeśli zechcesz szukać firmy, która jest tylko i wyłącznie bukmacherem siatkarskim, to rozczarujesz się. Nie ma w Polsce strony oferującej wyłącznie obstawianie siatkówki.

Bukmacherzy na siatkówkę - sposoby na podwyższenie kursu

Niekiedy kurs, który widzisz na stronie pod danym wydarzeniem nie jest ostateczny. W pewnych okolicznościach da się zmienić jego wysokość. Sposobem na powiększenie wygranej w zakładach jest tzw. boost. To specjalna promocja, w której firma na określone wydarzenia z oferty powiększa kurs.
Możesz szukać oferty na zakłady siatkarskie uwzględniając dostępność boosta. Z tym że jest tu jeden mały problem — z reguły taki bonus jest przeznaczany na wydarzenia, które nie są najłatwiejsze do prawidłowego obstawienia.

Jak zarabiać więcej u bukmacherów na siatkówkę, nawet gdy kursy są niskie

Napisaliśmy wyżej, że atrakcyjne kursy to tylko dodatkowa cecha, która wyróżnia dobrych bukmacherów na siatkówkę. Przy odpowiednim podejściu możesz grać na stronach z niskimi kursami, a mimo to zarabiać fajne pieniądze. Ważne jest tutaj odpowiednie podejście.
Odpowiednie podejście zakłada postępowanie zgodne z poniższymi punktami:
  1. Orientuj się w tym, co dzieje się w siatkówce: jeśli będziesz na bieżąco z rozgrywkami, ta wiedza poprawi Twoją skuteczność, gdy sprawdzisz, co bukmacherzy na siatkówkę mają do zaoferowania.
  2. Nigdy nie próbuj łatać strat finansowych kolejnymi zakładami — stawianymi w większej ilości niż zwykle. Najlepiej ustal limit wydarzeń, które możesz wytypować w każdym miesiącu lub tygodniu;
  3. Na początku sezonu wybierz listę pucharów i rozgrywek ligowych, które będziesz chciał typować. Stale analizuj sytuację w tabeli przed zbliżającymi się zakładami.
  4. Załóż specjalne konto bankowe: jeśli będziesz często obstawiać u bukmacherów siatkówkę, wtedy załóż sobie osobne konto bankowe. Takie działanie pozwoli Ci rozsądnie zarządzać Twoimi finansami. Tym samym unikniesz ewentualnych problemów związanych z płynnością finansową.

Podsumowanie

Jak widzisz, bukmacherzy i siatkówka to sensowne połączenie. Dzięki obstawianiu tej dyscypliny możesz naprawdę sporo zarobić. Ważne jest jednak to, abyś grał na właściwych stronach — tych z wysokimi bonusami, szeroką listą wydarzeń do obstawiania i dobrą obsługą klienta.