Aktualności

Dodano: 2020-06-16

Michał Winiarski: TAURON Giganci Siatkówki to niesamowity turniej

 

W tegorocznej edycji turnieju TAURON Giganci Siatkówki oprócz Jastrzębskiego Węgla i PGE Skry Bełchatów, zagrają również siatkarze Trefla Gdańsk, których trenuje Michał Winiarski, czyli wielka postać polskiej siatkówki. Były siatkarz, a dziś szkoleniowiec bardzo cieszy się, że jego zespół będzie miał okazję sprawdzianu w tak dobrze zorganizowanym turnieju o wysokim poziomie sportowym.

 

. Ciężko było nie skorzystać z zaproszenia na turniej TAURON Giganci Siatkówki z dwóch powodów. Po pierwsze, idea turnieju zakłada nie tylko siatkówkę, ale również możliwość pomocy potrzebującym. Po drugie, to świetne przetarcie przed zbliżającym się sezonem – zaznacza Winiarski, który za swojej kadencji siatkarskiej zdobył m.in. mistrzostwo świata oraz szereg klubowych trofeów.

 

Co ciekawe, Winiarski grał rowniez w Gigantach Siatkówki. Wystarczy przypomnieć, że przez kilka sezonów reprezentował PGE Skrę, z którą wygrywał puchar w naszym turnieju. – Miałem okazję uczestniczyć w tym turnieju jako zawodnik i wiem, że organizacja jest na najwyższym poziomie. Co najważniejsze, obsada tego turnieju gwarantuje też najwyższy poziom sportowy. Niesamowite, że turniej towarzyski w Polsce potrafi być niezwykle prestiżowy i do tego ma szlachetny cel! – cieszy się Winiarski.

 

Przypomnijmy, że tegoroczny turniej TAURON Giganci Siatkówki odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia. Wkrótce ogłosimy również czwartego, ostatniego uczestnika zawodów.